Hurtownia Leków
Weterynaryjnych

WETERPOL - Hurtownia polecana przez lekarzy weterynarii.

WETERPOL Sp. z o.o
99-100 Łęczyca, Gawrony 98
tel. 24 722 33 73 | fax 24 722 35 21

Filia :
99-400 Łowicz, ul. Żabia 4
tel. 46 837 10 35 | tel./fax 46 837 06 80

O nas

Hurtownia Leków Weterynaryjnych WETERPOL Sp. z o. o. działa na polskim rynku weterynaryjnym od 1990r. Obszar naszego działania obejmuje terytorium całego kraju a szczególnie koncentruje się na terenie województw: łódzkiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Gawrony 98 w powiecie łęczyckim w województwie łódzkim. Tutaj znajduje się główny magazyn firmy, dział sprzedaży i obsługi klienta, dział księgowości i windykacji oraz siedziba kierownictwa spółki i baza transportowa. Oprócz centrali funkcjonuje oddział w Łowiczu przy ul. Żabiej 4.

Hurtownia WETERPOL Sp. z o. o. posiada własne budynki biurowe oraz duży magazyn spełniający wymagane normy. Przejrzysta struktura organizacyjna magazynu daje możliwość szybkiego wydania i dowiezienia leku do klienta. Prowadzimy monitoring temperatury i wilgotności powietrza, co gwarantuje właściwe warunki przechowywania leków. Dodatkowo w 2013r. został zainstalowany nowoczesny system monitoringu wydawania produktów leczniczych, który pozwala na zminimalizowanie pomyłek podczas realizacji zamówień.

Hurtownia WETERPOL Sp. z o. o. zatrudnia obecnie ponad 40 osób, które pracują w systemie zmianowym. Dzięki temu jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 6 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do godz. 19: 00 oraz w soboty od 8 : 00 do 14: 00.

Pracownicy działu sprzedaży indywidualnie traktują każdego klienta: przyjmują zamówienia, informują o nowościach i aktualnych promocjach. Odbiorcy naszej hurtowni są obsługiwani sprawnie i szybko. Zamówione produkty są dostarczane następnego dnia lub w dniu zamówienia klika razy w tygodniu w zależności od regionu oraz indywidualnych ustaleń .Towar dowożony jest własnym transportem z uwzględnieniem wszelkich wymogów dotyczących przewozu leków. Zamówienia można składać telefonicznie, faksem oraz 24 godziny na dobę za pośrednictwem internetu.

Filia hurtowni WETERPOL Sp. z o. o. w Łowiczu jest otwarta 5 dni w tygodniu od godz. 8:00 do godz. 16:00. Prężnie działająca czteroosobowa załoga naszego oddziału zapewnia naszym klientom kompleksową obsługę.

Partnerzy

Jesteśmy członkiem:


Polskiej Grupy Weterynaryjnej